Proč je to kurva tak složitý

15. října 2018 v 22:19 | Aurora
Dneska zase divný den. Zase bilancování nad tím, co bych chtěla a co bych měla. A zase jeden z dalších článků, které pravděpodobně nevyjdou veřejně. Kolik takových už tady je?... Zítra odběry endokrino. Bude vůbec v H.? tak dobrý endokrinolog? A chci ho vůbec měnit? Ne, nechci ho měnit. Nechci měnit žádnýho doktora. Chci sice žít v přírodě, ale zároveň mít výhody žití ve městě. Je to opruz. Měnit bydliště dvě hodiny cesty. proč vlastně? Zas mi to nedochází. Dneska jsem zas hledala nějaké info k tomu, jaké to asi bude žít na vesnici bez řidičáku. I když sama vím, že pěkně na hovno. Tady se dostanu MHD kamkoli a v relativně dobrém čase. Přistoupila jsem na tu myšlenku jenom z toho důvodu, že jsem chtěla, aby byl doma konečně klid. A on klid je. Pro mě relativní, pro V. asi absolutní. Už jsme to vyřešili. Ten barák se bude stavět a basta. Už teď padly ty prachy na geometrický plán. Chce se mi křičet a nemůžu. Nemám totiž lepší řešení. Ale budu zas denně koukat na bezrealitky. Třeba něco objevím. Třeba něco najdu. Něco mnohem lepšího, ach jo. Ach jo. :-/
co mám proboha dělat??
Ještě že ta angličtina mi aspoň jde. A taky se zklidnilo dítě. A asi mě má rádo.
Třeba aspoň v něčem jsem jakože trochu dobrá.
Snad.
a nechci do S. o víkendu.
Nechci vidět jeho rodinu
nechci stresovat dítě
chci být chci být.... co vlastně chci?
Chci se probudit v baráčku v přírodě. S výhledem na les a ranní mlhu. Uvařit si kávu a koukat na východ slunce. Teplé ponožky, teplo, svíčka, vycházející slunce, dopékající se koláč v troubě, horký čaj, horký kafe, objetí, dětský smích, tulení. To chci. Jen tohle. Nic víc.
proč je to kurva tak složitý.
 


Komentáře

1 elenasainte elenasainte | Web | 23. května 2019 v 20:35 | Reagovat

Až se tady zase někdy ukážeš... Napiš. Je zvláštní si takový článek číst po takové době, kdy jsme byly jakž takž v kontaktu (cca 2011-2012).
Kde se to pokazilo? Tohle zní tak zlomeně... Proč? Není jediným cílem člověka být šťastný? A nezávislý?
Doufám, že se po více než půl roce věci usadily a dostaly lepší tvar.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama